top of page

Biz Kimiz

rp.png

     Renova Point Group Mimarlık firması olarak prensibimiz cephe sistemlerindeki tüm proje ve çalışmalarımızı müşteri odaklı uygulamaktır.

      Kullanılan ürün ve uygulamadaki kalitelerden ödün vermeyen,teknolojiyi ,yeni ürün ve uygulamaları takip edip, kullanmayı ve hayata geçirmeyi hedefler.

      Tasarım danışmanlık ve uygulama alanlarında hizmet veren firmamız modern mimarinin ilkelerini hedef alarak hizmet vermektedir. Bünyesindeki deneyimli çalışanları ile bunu projelerin uygulamalarında kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce yürütmektedir. 

     Proje uygulamalarındaki özveri ve kaliteyi montaj kısmında da aynı şekilde deneyimli kadrosu ile devam ettirmektedir. Montaj organizasyonunu çok iyi planlayıp, deneyimli kadro ve saha şeflerimiz ile birlikte projeye %100 bağlı kalmayı, resmi hatasız bir şekilde uygulamaya işlemeyi amaçlayan bir kurumdur.

   Renova Point Group Mimarlık 2021 yılında 3 kurucu ortak tarafından kurulmuştur.

ö.g.png

        Y.Mimar Ömer GENÇOĞLU, lisans eğitimini 2013 yılında Doğuş  Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini YTÜ Yapı İşletmesi alanında yapmıştır. Mimarlık kariyeri boyunca, cephe alanında uzmanlaşmayı hedeflemiştir. Türkiye’nin önde gelen cephe ve inşaat firmalarının ,ödüllü projelerinin de dahil olmuş olduğu cephe kabuk uygulama projelerinde mimar olarak görev almıştır. Kurucu ortağı olduğu Renova Point Group Mimarlık bünyesinde 2021 yılından itibaren çalışmalarına devam etmektedir.

s.c.png

        Cephe uzmanı Selçuk CENGİZ, lisans eğitimini 2003 yılında Sakarya Üniversitesi Metal öğretmenliği Bölümünde tamamlamıştır. 2015 yılında İTÜ’den Cephe Sistemleri Uzmanlığı eğitimi almıştır. Türkiye’nin önde gelen kurumsal cephe firmalarında üst düzey yöneticilik yapmıştır. Kurucu ortağı olduğu Renova Point Group Mimarlık bünyesinde 2021 yılından itibaren çalışmalarına devam etmektedir.

d.e.png

        Saha Koordinatörü Doğan ELGÖRMÜŞ. Kendisi 2007 yılından itibaren kurumsal cephe firmalarının gerek yurt içi gerek yurt dışı cephe montaj işlerinin koordinasyonu ve uygulama noktalarında yer almıştır. Kurucu ortağı olduğu Renova Point Group Mimarlık bünyesinde 2021 yılından itibaren çalışmalarına devam etmektedir.

Ekip
bottom of page